Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

Vytiahnite si jednu z troch run a podľa predpovede alchymistky zistite, či môžete začať v máji uskutočňovať svoje sny alebo vás čaká bohatstvo

Post date:

Author:

Category:

Alchymistka Alice Cross vám prináša runovú predpoveď na mesiac máj. Vytiahnite si jednu z troch rún a zistite, čo na vás čaká. Bude to duchovná sila alebo nájdete zdroj bohatstva? Runy vám pomôžu priniesť odpoveď.

Vytiahnite si svoju runu
Na obrázku vidíte tri okruhliaky. Pod každým kamienkom sa skrýva runový symbol. Dobre si okruhliaky prezrite, zatvorte oči a chvíľku premýšľajte nad tým, ku ktorému z nich to vašu myseľ ťahá najviac. Potom sa pozrite na výklad nižšie podľa čísla kamienku, ktorý ste si vybrali.

1 – Runa Fehu
Runa Fehu značí majetok a je archetypom bohatstva. Kedysi bolo bohatstvom ľudí ich hospodárske zviera, ktoré im zaisťovalo obživu alebo zdroj peňazí vďaka predaju či výmene. To je podstata aj runy Fehu – cyklus večnej premeny, ktorú runa značí. Čo je vaše pohyblivé bohatstvo alebo zdroj peňazí? Zamyslite sa nad tým, ako ich rozhýbať. Stanovte si ciele pre vašu prosperitu a nebojte sa vyjsť v ústrety zmenám, ktoré uvedú váš majetok do pohybu. Nezabudnite svoj súčasný majetok udržiavať v stabilite av súlade s vami. Runa Fehu oznamuje posolstvo, aby ste sa otvorili svojmu bohatstvu a hojnosti. Zamyslite sa teraz, ako môžete zlepšiť a následne stabilizovať svoju finančnú situáciu. To sú otázky, na odpovede ktorých je teraz ten správny čas a nikdy nie je neskoro začať.

2 – Runa Sig
Runový blesk Sig je archetypom Slnka. Runa Sowulo má obrovskú silu, vďaka ktorej môžete dosiahnuť aj tie najvyššie ciele, aké si ľudská duša môže predstaviť. Buďte však pozorní. Táto runa so sebou prináša vysoké napätie, s ktorým musíte správne zaobchádzať. Ste na začiatku svojho nadchádzajúceho úspechu, je teda na čase odstrániť zlé vplyvy, ktoré by vám mohli v úspechu brániť. V čom sa cítite napäto či neisto? Zamerajte sa na to a vytvorte pomyselný bleskozvod pre tento blesk. Vaša cesta nie je priama, je kľukatá ako runa sama, musíte preto zostať naozaj silní. Teraz si môžete začať plniť a uskutočňovať sny. Runa vám prináša silného ducha a skvelé fyzické zdravie od prírody. Runový blesk vás tiež uisťuje, že dosiahnete víťazstvo, keď sa prenesiete cez prehru, zvážte preto, čo je pre vás skutočne dôležité a pustite sa do toho. Bola vám daná veľká moc, vďaka ktorej ste si istí vo svojich voľbách, smere aj slovách. Ste obdarení neodolateľnou charizmou a presvedčivosťou. Slnko vás vyzýva, aby ste ukázali svetu, čo viete, oznámili svoje názory a pritom zostali otvorení pravde a úprimnosti, ktorú nesmiete vymeniť za tvrdohlavosť a zarputilosť.

3 – Runa Tyr
Runa T pochádza zo starých čias a je runou sebaobetovania, kráľov a vodcov ľudu. Rovnako ako boh vojny Týr, je táto runa runou vojny. Máte v ruke oštep a je na vás, kedy a kam ho hodíte! Buďte spravodliví, konajte a počítajte s „obeťou“ pre danú záležitosť, aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky. Posolstvo runy znie, že pri správnom využití runy Tyr nie je nič nemožné. Ducha runy Tyr nájdete v podkrovných miestnostiach alebo gotických katedrálach, kde sa s ňou môžete rozprávať o svojich zdanlivo nemožných cieľoch. Runové šípky bežne stretávate vo vašom živote, kedy vám táto runa pomáha rozhodnúť sa, akou cestou sa chcete vydať. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, cesta vás vždy dovedie k cieľu. Môžete tiež ukázať druhým, akú cestu či smer majú zvoliť, nie je totiž náhoda, keď sa k vám táto runa prihovára. Posolstvo runy je také, aby ste sa zamerali na vás dom či objekt, v ktorom bývate. V každom riadnom dome totiž runu Tyr nájdete a tá umožňuje obyvateľom domu duchovnú orientáciu. Domy s plochými strechami podporujú iba prízemné myslenie. Skúste sa nad tým zamyslieť a nájdite miesto, kde sa môžete s touto runou spojiť, aby ste získali schopnosť zvládnuť nemožné.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora