Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

Vyberte si dobrú kabelku

Post date:

Author:

Category:

Dobre zvolená kabelka je ideálnym doplnkom k looku každej ženy. Podľa stylistov to naznačuje stav dievčaťa, jej vkus a jemnosť jej charakteru. Okrem vizuálneho súladu doplnku s obrázkom je však dôležité nezabúdať na jeho kvalitu a praktickosť.

Aký materiál je lepšie vybrať dámsku kabelku cez rameno?

Moderné modely kabeliek sú vyrobené z prírodných alebo syntetických materiálo. Existuje aj množstvo produktov, pri tvorbe ktorých sa kombinujú rôzne materiály.

Medzi najdostupnejšie a najbežnejšie druhy patria:

1. Ekokoža alebo jej umelá náhrada. Štruktúra pozostáva z textilného základu a polymérneho povlaku. Vyznačuje sa praktickosťou, pohodlnosťou a dostupnosťou.

2. Tkanina. Cenovo výhodné, univerzálne, praktické na použitie. Ideálne pre ležérny štýl. Modely z bavlny a ľanu sú ideálne pre eko štýl.

3. Pravá koža. Dlhá životnosť, jednoduchá starostlivosť, všestrannosť pre akýkoľvek obrázok, vysoká prezentovateľnosť.

4. Nylon. Jednoduchá starostlivosť, odolná s dlhou životnosťou a štýlová.

5. Umelý semiš. Elastické, odolné, cenovo dostupné, podobné prírodnému materiálu, nenáročná starostlivosť.

6. Umelá kožušina: kreatívne riešenie pre zimné tašky, ktoré sa kombinuje s inými materiálmi. Obľúbený je najmä v detskej a tínedžerskej línii.

Jedinečnosť dámskych kabeliek poskytuje originálny dizajn.

Rôzne modely pre všetky príležitosti

Výrobky zdobené výšivkou, jasnými výtlačkami, flitrami, korálkami a kamienkami sú medzi spravodlivým sexom veľmi obľúbené. Pre obzvlášť kreatívne dievčatá sú tu modely, ktoré kombinujú rôzne druhy materiálov s textúrami a farebnými odtieňmi.

Neštandardné modely dámskych tašiek s jasným dizajnovým riešením v štýle patchwork

– jeden zo smerov niektorých svetových značiek. Modely dokonale doplnia každý šatník na prechádzky, výlety do obchodu alebo kancelárie. Taška cez rameno je multifunkčný doplnok, ktorý pojme to najdôležitejšie a zároveň vyzerá štýlovo a moderne.

Večerný vzhľad dokonale doplní monochromatický produkt vyrobený v obmedzenom štýle. Takéto modely budú moderným prvkom štýlového každodenného vzhľadu. Sú priestranné, uvoľnia ruky a hodia sa pod džínsy aj niektoré štýly šiat. Kvalitné a štýlové kabelky cez rameno si môžete lacno kúpiť v internetovom obchode katrinfashion.sk

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora