Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

Veľký horoskop na máj: Koho čaká pokoj a pohoda a kto bude stále v strese

Post date:

Author:

Category:

Čo vás v máji čaká na poli lásky, kariéry a zdravia? Prečítajte si predpoveď pre svoje znamenia zverokruhu.

BARAN
Pokiaľ vám pôjde o väčšiu stabilitu alebo pred sebou budete mať aktivity, ktoré vyžadujú aspoň krapet trpezlivosti, využite na to prvú májovú dekádu. V prípade komunikačných tém s potrebou dobrého vyjadrovania sa ponúka záver mesiaca. Uprostred mesiaca môžete mať problém definovať, čo je pre vás v živote najväčším potešením. Preto môžete tento pohľad aj životný štýl často a nečakane meniť, avšak uspokojenie zrejme nenájdete. Po celý máj rozvíjajte diplomaciu.

Láska
Ohľadom milostných aktivít by ste mali zbystriť v druhej dekáde. Pokiaľ vášmu vzťahu hrozí rozchod, mohol by prísť práve v tomto období. Súčasne sa zvyšuje dispozícia k nevere, najmä z vašej strany. Určitou výhodou je, že pokiaľ vzťahové problémy preklenete do poslednej dekády, mohli by ste všetko vykomunikovať.

Práca
Ohľadom majetku a finančných záležitostí sa pokúste využiť energiu v úvode mesiaca. V druhej dekáde si dajte pozor na prílišné leňošenie, ktoré by sa vám mohlo vypomstiť. Snažte sa vyhýbať flirtovaniu na pracovisku, pretože by sa mohlo zvrtnúť. Ku koncu mesiaca budete dobrí v prezentácii vašich a vlastne aj cudzích nápadov.

Zdravie
Základným predpokladom prevencie zdravia je dostatočný príjem tekutín. Dôvodom je zvýšená dispozícia k problémom s obličkami. Preto sa tiež vyhýbajte prechladnutiu, ktoré by mohlo podporiť rozvoj baktérií v močovom systéme.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora