Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

Horoskop zdravia na týždeň od 23. do 29. mája: Blíženci môžu prežiť uprostred týždňa silné emocionálne zážitky

Post date:

Author:

Category:

Máj je mesiac, keď všetko rozkvitá a ožíva. Aj vy by ste mali oživiť svoje zdravé návyky a venovať nejaký čas svojmu zdraviu. Nastávajú prípravy na letnú sezónu, nič nepodceňte! Tento týždeň je Slnko v Blížencoch, čo stavia vnútornú slobodu nadovšetko ostatných. Pozrite sa, čo ďalšie vám prináša horoskop zdravia na týždeň od 23. do 29. mája.

Nervové vypätie
Tento týždeň sa snažte nepreťažovať nervový systém, vo štvrtom májovom týždni predpovedá horoskop problémy so spánkom. Dôvodom je premenlivé jarné počasie, ktoré ovplyvňuje psychiku a pohodu. Nezostávajte preto dlho nahor a rozhodne sa navečer vyhýbajte obrazovkám mobilných telefónov, televízií či počítačov. Ak sa chcete dobre vyspať, skúste pred spaním vypiť medovkový čaj alebo pohár mlieka. Pomôcť tiež môže zaviesť spánkový rituál. Uprostred týždňa si vyhraďte trochu viac času na odpočinok ako obvykle. Slnko v Blížencoch stavia vašu vnútornú slobodu nad všetko ostatné. Týždenný horoskop zdravia varuje, že ak budete preťažovať svoj nervový systém, môžete ochorieť. Obzvlášť Blíženci by mali dať pozor, pretože o sebe uprostred týždňa dajú vedieť prežité emocionálne zážitky. Najlepším spôsobom, ako sa s touto situáciou vysporiadať, je vizualizovať si príjemné myšlienky.

Veľká tarotová predpoveď od kartárky na týždeň od 21. do 27. mája: Kedy vás čaká šťastný deň a kedy zvládnete každú skúšku?
svetzeny.cz

Nešetrite peniazmi na osobnú starostlivosť
Horoskop zdravia pre tento týždeň radí, aby ste navštívili kozmetičku. Pripravte svoju pleť na letnú sezónu, ktorá je pre pokožku náročná. Okrem obvyklej starostlivosti doprajte svojej pokožke aj niečo navyše v podobe zábalov alebo pleťových masiek. Dbajte tiež na to, aby vás počas prvých dní tohto týždňa nedreli topánky. S Mesiacom v Rybách je koža na chodidlách obzvlášť náchylná na poškodenie. Investujte do nových topánok, ktoré budú pohodlné a nebudú vás nikde tlačiť. Pokiaľ si nohy predsa len odriete, skúste nasledujúci postup. Nohy dôkladne naparte, premasírujte soľou a naneste zmäkčujúci krém. Uvidíte, že nohy budú zahojené veľmi skoro.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora