Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

Čo je na vás najkrajšie? Napovie horoskop: Blíženci sú roztomilí, barani vyžarujú silu

Post date:

Author:

Category:

Každý sme iný a práve preto má každý človek aj niečo, čo je na ňom výnimočné. Na jedinečnosť človeka má vplyv predovšetkým mocná príroda a tiež znamenie horoskopu. Ako ovplyvňuje prednosti vášho znamenia? Zistite, aké máte podľa horoskopu jedinečné rysy a čo je na vás naozaj výnimočné.

Každému z nás príde pekné niečo iné a každý si rozumie s niekým iným. Práve v tom sa odlišujeme. Zatiaľ čo niekto má milý úsmev, druhý vie zachovať vážnu tvár bojovníka. Niekto má výrazné a uhrančivé oči, iný dlhé nohy a ďalšiu dámu zdobia krásne a zdravé vlasy. Aký najkrajší rys typicky pre vaše znamenie zverokruhu?

Kozorožec
Medzi najzaujímavejšie rysy povahy kozorožcov patria ich nezdolné ambície a neustále zapálenie pre vec aj dosiahnutie vytýčených cieľov. Pozor ale na syndróm vyhorenia a vyčerpania či pocity beznádeje, ktoré kozorožcom často hrozí v prípade neúspechov. Z fyzických rysov mávajú ženy kozorožce dlhé štíhle nohy, ktorými dokážu poblázniť veľa mužov zo svojho okolia.

Vodnár
Vodnári patria medzi najinteligentnejšie znamenia zverokruhu. Vďaka svojmu vizionárstvu a schopnostiam sledovať svet s nadhľadom dokážu robiť svet lepším a svojimi oduševnenými činmi smerujú všetko okolo seba takmer k dokonalosti. Práve preto sú vodnári tak pokrokovými zamestnancami či podnikateľmi. Atraktívnym fyzickým rysom vodnárov bývajú ich členky, takže dámy narodené v tomto znamení ich často rady ukazujú v topánkach, ktoré často a rady obmieňajú.

Ryby
Najväčším talentom rýb sú kreativita a schopnosť počúvať iných. Ryby sa vďaka svojej premýšľavosti a mlčanlivosti často uzatvárajú do seba, vďaka čomu je pre nich jednoduchšie druhým porozumieť a súcitiť s nimi v prípade akýchkoľvek problémov. Ryby majú tiež súmerné a veľmi elegantne vyzerajúce prsty na nohách, ktoré im môžu ostatné znamenia závidieť.

Baran
Barani patria medzi najsilnejšie a najodvážnejšie znamenia zverokruhu. Dokážu dosiahnuť všetko, čo chcú, pretože sa nejakých prekážok len tak nezľaknú. Navyše ženy narodené v znamení barana si na svoju vizáž skrátka potrpia, takže dobre vyzerajúci make-up či správne vytrhané obočie sú pre nich samozrejmosťou.

Býk
Býk svoju hodnú a dobromyseľnú povahu niekedy dokáže dobre skrývať. Jeho vnútro je ale naozaj krásne. Na býkoch je najlepšia ich lojalita a schopnosť ľudí nesúdiť vopred. Dámy narodené v býku mávajú krásnu šiju, ktorá dokáže poblázniť nejedného muža.

Blíženci
Blíženci patria medzi najroztomilejšie a najvýraznejšie znamenia zverokruhu. Nech robí čokoľvek, a nech chce alebo nechce, v dave ho skrátka neprehliadnete. Ich milý a mladistvý vzhľad je zároveň ich najväčšou prednosťou. Aj ako dospelí sú neustále deťmi, ktoré dokážu vidieť svet v lepšom svetle a život si užívajú. Mávajú veľké a hlboké oči a nestrácajú zmysel pre humor.

Rak
Raci oplývajú hlavne vnútornou krásou vďaka svojej oddanosti a zmyslu pre rodinu. Sú to totiž rodinné typy telom aj dušou. Pre súdržnosť rodiny by raci urobili čokoľvek a to je šľachťou. Raci mávajú aj krásne ruky, ktoré sú pre mnohých hodné obdivu.

Lev
Z levov robí atraktívnych jedincov predovšetkým ich nezdolná sebadôvera. Vďaka nej pripadajú mnohým ľuďom na prvý pohľad atraktívne a príťažliví. Nielen ich sebavedomie im ale môžu ostatní závidieť. Levy bývajú vďaka svojej ctižiadosti väčšinou dobrými športovcami, takže majú často vyrysované a vypracované telo cvičením.

Panna
Panny sa rady hrajú so slovami a to ich robí neodolateľné. Prostredníctvom slov a vhodne zvolených viet vás totiž dokážu dostať presne tam, kam potrebujú. Navyše mávajú panny dokonale vypracovanú postavu, vrátane problematických partií, pretože si potrpia na zdravú výživu a pravidelné tréningy.

Váhy
Zmysel pre spravodlivosť a diplomatická povaha sú najsilnejšou stránkou váh. Vďaka tomu vyzerajú predovšetkým ženy narodené v znamení váh ako jemné éterické bytosti, ktorých prítomnosť vás dokáže dobre naladiť a upokojiť. Najkrajšou časťou tela váh je predovšetkým ich chrbát, ktorého ladnosť často ešte viac zdôrazňuje krásne súmerné opálenie alebo tetovanie.

Škorpión
Škorpióni bývajú asertívne a odhodlaní ku všetkému, čo si zamanú. Navyše dokážu byť tiež tajomní a nepredvídateľní, čo z nich robí pre mnohých z ich okolia atraktívnych jedincov. Často si udržujú štíhlosť a dobrú fyzickú kondíciu vďaka častému cvičeniu. Ženy škorpióny mávajú pevné zadok a stehná, bez známok celulitídy.

Strelec
Strelci dokážu byť neuveriteľne spontánni. Práve ich zábavnosť a zmysel pre každé dobrodružstvo je to, čo na nich láka ostatných. Okrem toho majú ženy strelkyne štíhle nohy, najmä stehná, ktoré sa neboja odhaliť v krátkych šatách či sukni.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora